PortalAcasaCautareGalerieCalendarFAQMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | .

[CONCURS]Cea mai frumoasa deplasare

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Lithium

masculin
Data de inscriere : 12/04/2011
Localizare : Arad, România

MesajSubiect: [CONCURS]Cea mai frumoasa deplasare   Lun Feb 20, 2012 10:32 pm

Deoarece activiatea forumului a fost destul de scazuta de la inceputul anului 2012, noi, staff-ul Ultras World, ne propunem sa atragem membrii din nou pe forum cu un concurs inedit. Intrebarea acestui concurs este:
Citat :
Care a fost cea mai frumoasa deplasare la care ai participat?
Aceasta intrebare este adresata doar membrilor care au efectuat macar o deplasare si nu se refera exclusiv la o deplasare cu echipa favorita. Optional, puteti prezenta un meci din strainatate sau international. Raspunsul la intrebare trebuie postat pe acest topic si este necesar ca el sa contina minim 5 randuri in care sa prezentati cateva argumente concrete. Puteti deasemenea sa adaugati poze sau video-uri de la respectivul meci. La acest concurs poate participa orice membru al forumului fie ca s-a inscris inainte sau dupa deschiderea acestui topic, dar se accepta un singur raspuns.
Concursul va dura 2 saptamani si se va termina pe data de 5 Martie 2012, la ora 17:00.
Va exista un singur castigator, al carui raspuns va fi considerat cel mai bun. Acesta va primi ca premiu 5 abtibilduri cu echipa de fotbal Dynamo Dresden din Germania, echipa care evolueaza in Bundesliga 2 si beneficiaza de o sustinere mare in regiunea Saxonia. Abtibildele sunt mici, dar folositoare in special pentru membrii care au o colectie de abtibilduri ultras sau doresc sa inceapa una. Atat putem oferi deocamdata, dar va anuntam ca acesta nu va fi singurul concurs de acest gen.
Aici, o poza cu premiul:
Citat :

Mult succes!

Staff-ul forumului Ultras World
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://utisti.ro/
Banat1921

masculin
Data de inscriere : 14/06/2011

MesajSubiect: Cea mai frumoasa deplasare   Vin Mar 02, 2012 11:45 pm

Pentru mine cea mai frumoasa deplasare a fost cea de la Targu Mures din 2010.
Era o dimineata de toamna,ne-am strans toti in centrul orasului pentru a pleca in gara de unde urma sa ne urcam in "sageata".M-am incalzit repde gustand vreo 2-3 guri de vodka dupa care am urcat cu totii in tren.Cantecele au spart rapid somnolenta transformand "sageata albastra" in "sageata violeta".
Nu aveai loc sa arunci un ac,oameni pe scaune,in picioare,mai faceam cu schimbul cand ne oboseau picioarele.Drumul a decurs fara probleme si la aproximativ 6 ore dupa plecare am ajuns in Tragu Mures.De acolo o parte dintre noi au plecat prin oras,iar altii la acel pub dinspre stadion.Vreau sa mentionez ca asa jandarmi ca la Tg.Mures nu am mai avut parte:zambitori,vorbeau cu noi,glumeau cu noi,totul bine si frumos.Venea ora meciului,incet am inceput sa ne indreptam spre stadion,ne-am luat bilete dupa care am stat cam 30 de minute ca sa intram,3 filtre de jandarmi ne controlau peste tot,mai sa ne dezbrace.Meciul incepe si in minutul 2 Muresul marcheaza,asta nu ne-a oprit sa cantam.Prin minutul 20 vine si golul lui Zicu care ne-a aruncat in aer.La pauza cateva incidente cu niste baieti de la ei care nu stiu ce vroiau dar stateau langa gardul nostru,si niste baieti de la noi au intrat sa-i "salute".Dupa pauza Muresul marcheaza din nou,dar jucatorii nostri nu s-au lasat impresionati,iar Chiacu si Zicu ne-au adus in culmea fericirii cu cele 2 goluri.Plecam fericiti din Targu Mures,iar calatoria spre casa e o adevarata aventura.Ne dam jos in Razboieni urmand sa luam alt tren peste 3 ore catre Timisoara.Dar cum nu aveam nici un butic sau bar prin apropiere am luat un regiotrans pana in Teius urmand sa luam acelasi tren catre Timisoara.In Teius am mers prin sat si am dat de un majorat,intram fara sa ne mai uitam si incepem sa bem pe acolo fara sa ne aiba nimeni treaba cheers .Dupa care plecam catre gara.Luam trenul catre Timisoara,facem o scurta escala pe la "prietenii" nostrii din Arad,dupa care ajungem in gara din Timisoara dupa 24 de ore,obositi dar fericiti ca ne-am urmat echipa si ne-am intors victoriosi.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
JusticeForPoli
Site Admin

masculin
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 25
Localizare : Timisoara

MesajSubiect: Re: [CONCURS]Cea mai frumoasa deplasare   Lun Mar 12, 2012 11:55 pm

Felicitari Banat1921.

Dami un PM cu datele necesare sau contacteaza-ma pe messenger.

MesajSubiect: Re: [CONCURS]Cea mai frumoasa deplasare   

Sus In jos

[CONCURS]Cea mai frumoasa deplasare

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Discutii&Imagini :: Ultras-
Peluza Sud Sibiu

Forumgratuit.ro | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Creeaza-ti un blog