PortalAcasaCautareGalerieCalendarFAQMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi
 

 Dinamo Bucuresti

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Dinamo Bucuresti Empty
MesajSubiect: Dinamo Bucuresti   Dinamo Bucuresti Icon_minitimeMar Apr 12, 2011 10:49 pm

Postati aici imagini si videoclipuri cu Dinamo Bucuresti.


Dinamo Bucuresti 1220477836_Dinamo_emblema DINAMO BUCURESTI

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
UltrasWorld
Moderator - Sectiunea Petrolul Ploiesti
UltrasWorld

masculin
Mesaje : 58
Data de inscriere : 14/04/2011

Dinamo Bucuresti Empty
MesajSubiect: Re: Dinamo Bucuresti   Dinamo Bucuresti Icon_minitimeVin Apr 15, 2011 5:15 pm

Dinamo Bucuresti 41dinamotgmures_03

Dinamo Bucuresti Djm8294

Dinamo Bucuresti 22dinamopandurii_02

Dinamo Bucuresti 01sportudinamo_06

Dinamo Bucuresti Gloria-buzau-1-3-dinamo-gallery_177_46319

Dinamo Bucuresti Alex2053-resize

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
DoGzOfWaR

DoGzOfWaR

masculin
Mesaje : 37
Data de inscriere : 20/04/2011

Dinamo Bucuresti Empty
MesajSubiect: Re: Dinamo Bucuresti   Dinamo Bucuresti Icon_minitimeMier Apr 20, 2011 4:27 pm



Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
UltrasTei

UltrasTei

masculin
Mesaje : 23
Data de inscriere : 27/04/2011

Dinamo Bucuresti Empty
MesajSubiect: Re: Dinamo Bucuresti   Dinamo Bucuresti Icon_minitimeJoi Apr 28, 2011 12:22 am

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Fredy
Site Admin
Fredy

masculin
Mesaje : 562
Data de inscriere : 18/04/2011
Localizare : Craiova

Dinamo Bucuresti Empty
MesajSubiect: Re: Dinamo Bucuresti   Dinamo Bucuresti Icon_minitimeSam Mai 07, 2011 7:50 am

Dinamo Buc. vs.Cfr Cluj Napoca 06.05.2011:

P.C.H.

Dinamo Bucuresti Rp2i8971

Peluza Sud:

Dinamo Bucuresti Rp2i8974

_________________
Dinamo Bucuresti Bpra
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.ultras-world.net/
antonescu_of
Moderator - Sectiunea Zimbrul Chisinau
antonescu_of

masculin
Mesaje : 142
Data de inscriere : 17/04/2011
Localizare : Basarabia, România Mare

Dinamo Bucuresti Empty
MesajSubiect: Re: Dinamo Bucuresti   Dinamo Bucuresti Icon_minitimeLun Iun 13, 2011 12:27 am

pe pagina de facebook a unui ultras din Ukraina am gasit cateva poze cu cainii de la meciul cu Hajduk Split din vara 2010. sunt sigur ca nimeni din voi nu le-a vazut... savurati pyro

Dinamo Bucuresti 569672a42b8f

Dinamo Bucuresti 856013686778

Dinamo Bucuresti Dce7c526cf10

Dinamo Bucuresti E1c3d700e349

_________________
Cu fruntea sus şi mâna inainte,
Onoarea noastră e fidelitatea!
Suntem ostaşi în astă ţară mică,
Iar Zimbru Chişinău ne e cetate!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://oasteafiara.net
bizar

bizar

masculin
Mesaje : 11
Data de inscriere : 18/06/2011

Dinamo Bucuresti Empty
MesajSubiect: Re: Dinamo Bucuresti   Dinamo Bucuresti Icon_minitimeMier Iun 22, 2011 4:44 am

Dinamo Bucuresti 1 - 1 Steaua Bucuresti 2008 ( PCH + capturi )

Dinamo Bucuresti Img3259k

Dinamo Bucuresti 1 - 1 Steaua Bucuresti 2008 ( Peluza SUD mesaj + torte )

Dinamo Bucuresti 2502y

Dinamo Bucuresti 0 - 2 Rapid Bucuresti 2007 ( torte )

Dinamo Bucuresti Tortedinamorapid2007

Dinamo Bucuresti 1 - 0 CFR Cluj 2009 ( mesaj + stroboscoape )

Dinamo Bucuresti Jz8i1306

Dinamo Bucuresti 3 - 1 Hajduk Split 2010( PCH )

Dinamo Bucuresti Dinamohajduk

Dinamo Bucuresti 0 - 3 Slovan Liberec 2009 (PCH)


Dinamo Bucuresti Dinamoslovan2009

Dinamo Bucuresti 0 - 3 Slovan Liberec 2009 ( Peluza SUD mesaj + torte )

Inima ne sopteste ca ...... A 6 traieste ! 2003-2009


Dinamo Bucuresti Dinamo3

Elfsborg 0 - 1 Dinamo Bucuresti 2007 ( suporteri )

Dinamo Bucuresti Gallery102161661

Galatasaray 4 - 1 Dinamo Bucuresti 2009 ( suporteri + torte )

Dinamo Bucuresti Galatasaray41dinamogala

Panathinaikos 3 - 0 Dinamo Bucuresti 2009 ( suporteri , coregrafie , torte , mesaje )

Dinamo Bucuresti 7118l

Dinamo Bucuresti 7119x

Dinamo Bucuresti 7121

Dinamo Bucuresti Gallery224264793

Dinamo Bucuresti Gallery224275636

Strum Graz 0 - 1 Dinamo Bucuresti 2009 ( suporteri , torte , mesaje )

Dinamo Bucuresti Ga2812

Dinamo Bucuresti 6083r

Dinamo Bucuresti Sturmgraz01dinamo200909

Dinamo Bucuresti Sturmgraz01dinamo200909

Dinamo Bucuresti Sturmgraz01dinamo200909

Dinamo Bucuresti Copyofdinamo












Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
bizar

bizar

masculin
Mesaje : 11
Data de inscriere : 18/06/2011

Dinamo Bucuresti Empty
MesajSubiect: Re: Dinamo Bucuresti   Dinamo Bucuresti Icon_minitimeSam Iun 25, 2011 6:19 am

LPS Banatul Timisoara 3 - 0 FC Dinamo Bucuresti Finala Campionatului U17 ( PCH + SUD )

Dinamo Bucuresti Dinamolpsbanatul

Dinamo Bucuresti Dinamolpsbanatul1

Dinamo Bucuresti 11785

Dinamo Bucuresti 11786



Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
CaineFaraStapan
Moderator - Sectiunea FC Dinamo Bucuresti
CaineFaraStapan

masculin
Mesaje : 16
Data de inscriere : 05/07/2011
Varsta : 28
Localizare : Romania

Dinamo Bucuresti Empty
MesajSubiect: Re: Dinamo Bucuresti   Dinamo Bucuresti Icon_minitimeMier Iul 06, 2011 9:47 pm

PCH la EuroFan 2011
Dinamo Bucuresti Dscn24912
Dinamo Bucuresti Dscn24942
Dinamo Bucuresti Dscn25422
Dinamo Bucuresti Dscn26281
Dinamo Bucuresti Dscn26292
Dinamo Bucuresti Dscn27002
Dinamo Bucuresti Dscn27052

CUPA PCH 2011

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
bizar

bizar

masculin
Mesaje : 11
Data de inscriere : 18/06/2011

Dinamo Bucuresti Empty
MesajSubiect: Re: Dinamo Bucuresti   Dinamo Bucuresti Icon_minitimeJoi Iul 21, 2011 3:56 am

Dinamo Bucuresti 8 - 0 Dinamo II Meci de prezentare a lotului

Dinamo Bucuresti Apatrece

Dinamo Bucuresti Curajfloris

Dinamo Bucuresti Flashh

[IMG=https://redcdn.net/ihimizer/img24/3923/flash1k.png][/IMG]

Dinamo Bucuresti Flash3

Dinamo Bucuresti 42700002

Dinamo Bucuresti Tortat





Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Fredy
Site Admin
Fredy

masculin
Mesaje : 562
Data de inscriere : 18/04/2011
Localizare : Craiova

Dinamo Bucuresti Empty
MesajSubiect: Re: Dinamo Bucuresti   Dinamo Bucuresti Icon_minitimeSam Iul 23, 2011 3:27 am

Dinamo Buc. vs. FCM Targu Mures 22.07.2011:

Dinamo Bucuresti 17222425


Dinamo Bucuresti 95037695


Dinamo Bucuresti Ogn5383resize


Dinamo Bucuresti 54894439


_________________
Dinamo Bucuresti Bpra
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.ultras-world.net/
CaineFaraStapan
Moderator - Sectiunea FC Dinamo Bucuresti
CaineFaraStapan

masculin
Mesaje : 16
Data de inscriere : 05/07/2011
Varsta : 28
Localizare : Romania

Dinamo Bucuresti Empty
MesajSubiect: Re: Dinamo Bucuresti   Dinamo Bucuresti Icon_minitimeDum Iul 24, 2011 7:50 pm

F.C Dinamo VS FCM Targu Mures
PCH LA PLOIESTI

Dinamo Bucuresti 84561435
Dinamo Bucuresti 38024523
Dinamo Bucuresti 97866029
Dinamo Bucuresti 81921518
Dinamo Bucuresti 70591615
Dinamo Bucuresti 63755929
Dinamo Bucuresti 70732972
Dinamo Bucuresti 80530352
Dinamo Bucuresti 43163352
Dinamo Bucuresti 55932905
Dinamo Bucuresti 64716212
Dinamo Bucuresti 55053744
Dinamo Bucuresti 68703468
Dinamo Bucuresti 69807237
Dinamo Bucuresti 13212817
Dinamo Bucuresti 74084115
Dinamo Bucuresti 111zex
Dinamo Bucuresti 121dk
Dinamo Bucuresti 11916
Dinamo Bucuresti 11917
Dinamo Bucuresti 11918g
Dinamo Bucuresti 11919
Dinamo Bucuresti 11923
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Dinamo Bucuresti Empty
MesajSubiect: Re: Dinamo Bucuresti   Dinamo Bucuresti Icon_minitimeSam Iul 30, 2011 12:18 am

Dinamo Bucuresti-Varazdin

Dinamo Bucuresti 225656_252315534797776_100000579950870_952496_906006_n

Dinamo Bucuresti 225656_252315568131106_100000579950870_952497_1176181_n


_________________
Dinamo Bucuresti Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Dinamo Bucuresti Empty
MesajSubiect: Re: Dinamo Bucuresti   Dinamo Bucuresti Icon_minitimeSam Iul 30, 2011 7:04 pm

UPDATE:

Dinamo Bucuresti IMG_6661_1

Dinamo Bucuresti IMG_6680_1

Dinamo Bucuresti IMG_6694_1

Dinamo Bucuresti IMG_6712_1


_________________
Dinamo Bucuresti Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Dinamo Bucuresti Empty
MesajSubiect: Re: Dinamo Bucuresti   Dinamo Bucuresti Icon_minitimeLun Aug 01, 2011 7:36 pm

Gaz Metan Medias - Dinamo Bucuresti 31.07.2011

Dinamo Bucuresti 05gazmetandinamo03

Dinamo Bucuresti 05gazmetandinamo23

Dinamo Bucuresti 05gazmetandinamo48

Dinamo Bucuresti 05gazmetandinamo54


_________________
Dinamo Bucuresti Frcalcioultras21


Ultima editare efectuata de catre JusticeForPoli in Mier Noi 09, 2011 5:30 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
Nationalist
Site Admin
Nationalist

masculin
Mesaje : 1038
Data de inscriere : 13/06/2011
Localizare : Pe stadion

Dinamo Bucuresti Empty
MesajSubiect: Re: Dinamo Bucuresti   Dinamo Bucuresti Icon_minitimeSam Aug 06, 2011 7:40 am

Varazdin-Dinamo, 04.08.2011

Dinamo Bucuresti 12030

Dinamo Bucuresti 12026


_________________
Dinamo Bucuresti TrinomDinamo Bucuresti 120pxfcbrasov
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Nationalist
Site Admin
Nationalist

masculin
Mesaje : 1038
Data de inscriere : 13/06/2011
Localizare : Pe stadion

Dinamo Bucuresti Empty
MesajSubiect: Re: Dinamo Bucuresti   Dinamo Bucuresti Icon_minitimeSam Aug 20, 2011 2:40 am

Vorskla Poltava-Dinamo Bucuresti, 17.08.2011

Dinamo Bucuresti 2011-08-19-ec0b8ef9e16eb64c191c75b7eb484467

_________________
Dinamo Bucuresti TrinomDinamo Bucuresti 120pxfcbrasov
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
CaineFaraStapan
Moderator - Sectiunea FC Dinamo Bucuresti
CaineFaraStapan

masculin
Mesaje : 16
Data de inscriere : 05/07/2011
Varsta : 28
Localizare : Romania

Dinamo Bucuresti Empty
MesajSubiect: Re: Dinamo Bucuresti   Dinamo Bucuresti Icon_minitimeMier Aug 24, 2011 7:16 am

SPORTUL STUDENTESC - F.C DINAMO , 21.08.2011

Dinamo Bucuresti Img75751
Dinamo Bucuresti Img75801
Dinamo Bucuresti Img75821
Dinamo Bucuresti Img77511
Dinamo Bucuresti Img77571
Dinamo Bucuresti Img77891
Dinamo Bucuresti Img77891
Dinamo Bucuresti Img78171
Dinamo Bucuresti Img78271
Dinamo Bucuresti Img78281

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Nationalist
Site Admin
Nationalist

masculin
Mesaje : 1038
Data de inscriere : 13/06/2011
Localizare : Pe stadion

Dinamo Bucuresti Empty
MesajSubiect: Re: Dinamo Bucuresti   Dinamo Bucuresti Icon_minitimeSam Aug 27, 2011 3:57 am

Dinamo Bucuresti-Vorskla Poltava, 25.08.2011




_________________
Dinamo Bucuresti TrinomDinamo Bucuresti 120pxfcbrasov
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
CaineFaraStapan
Moderator - Sectiunea FC Dinamo Bucuresti
CaineFaraStapan

masculin
Mesaje : 16
Data de inscriere : 05/07/2011
Varsta : 28
Localizare : Romania

Dinamo Bucuresti Empty
MesajSubiect: Re: Dinamo Bucuresti   Dinamo Bucuresti Icon_minitimeMier Aug 31, 2011 6:52 am

F.C DINAMO - Vorskla Poltava

Dinamo Bucuresti Djmjusti12
Dinamo Bucuresti Djm0435
Dinamo Bucuresti Djm0444
Dinamo Bucuresti Djm0480
Dinamo Bucuresti Djm0496
Dinamo Bucuresti Djm9038

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
CaineFaraStapan
Moderator - Sectiunea FC Dinamo Bucuresti
CaineFaraStapan

masculin
Mesaje : 16
Data de inscriere : 05/07/2011
Varsta : 28
Localizare : Romania

Dinamo Bucuresti Empty
MesajSubiect: Re: Dinamo Bucuresti   Dinamo Bucuresti Icon_minitimeJoi Sept 01, 2011 5:29 am

F.C DINAMO - OTELUL GALATI

Dinamo Bucuresti DSCN6793
Dinamo Bucuresti DSCN6794
Dinamo Bucuresti DSCN6796
Dinamo Bucuresti DSCN6799
Dinamo Bucuresti DSCN6805
Dinamo Bucuresti DSCN6807
Dinamo Bucuresti DSCN6815
Dinamo Bucuresti DSCN6834
Dinamo Bucuresti DSCN6835
Dinamo Bucuresti DSCN6839
Dinamo Bucuresti DSCN6840
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
flafy



masculin
Mesaje : 50
Data de inscriere : 21/07/2011

Dinamo Bucuresti Empty
MesajSubiect: Re: Dinamo Bucuresti   Dinamo Bucuresti Icon_minitimeMar Sept 06, 2011 9:50 pm

la meciul cu Otelul s-a vazut cine este dinamovist adevarat!!respect celor care au venit la meci! apropo sud-ul nu mai face nimic? am fost la meciul cu Volska in SUD(pentru ca nu am mai prins bilete la PCH) si erau numai tarani care statea jos si mancau seminte(si mai strigau si ei din cand in cand: "Dinamo,Dinamo")
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
CaineFaraStapan
Moderator - Sectiunea FC Dinamo Bucuresti
CaineFaraStapan

masculin
Mesaje : 16
Data de inscriere : 05/07/2011
Varsta : 28
Localizare : Romania

Dinamo Bucuresti Empty
MesajSubiect: Re: Dinamo Bucuresti   Dinamo Bucuresti Icon_minitimeMar Sept 13, 2011 5:58 pm

Vaslui – Dinamo

Dinamo Bucuresti Bi002259
Dinamo Bucuresti 12314
Dinamo Bucuresti 12316
Dinamo Bucuresti 12317
Dinamo Bucuresti 12318
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Dinamo Bucuresti Empty
MesajSubiect: Re: Dinamo Bucuresti   Dinamo Bucuresti Icon_minitimeLun Sept 19, 2011 8:45 pm

Dinamo Bucuresti – Rapid Bucuresti , 18.09.2011

Dinamo Bucuresti 398749-rk-005

Dinamo Bucuresti Bi006065

Dinamo Bucuresti Bi006075

Dinamo Bucuresti Bi006165

Dinamo Bucuresti Bi006187

Dinamo Bucuresti Suporteri-dinamo-jandarmi-laurentiu-mich

Video:






_________________
Dinamo Bucuresti Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
Lithium

Lithium

masculin
Mesaje : 548
Data de inscriere : 12/04/2011
Localizare : Arad, România

Dinamo Bucuresti Empty
MesajSubiect: Re: Dinamo Bucuresti   Dinamo Bucuresti Icon_minitimeDum Oct 30, 2011 9:49 pm

U Cluj - Dinamo Bucuresti 29.10.2011

Dinamo Bucuresti 12647

Dinamo Bucuresti 12644

Dinamo Bucuresti 12646

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://utisti.ro/
Continut sponsorizat




Dinamo Bucuresti Empty
MesajSubiect: Re: Dinamo Bucuresti   Dinamo Bucuresti Icon_minitime

Sus In jos
 

Dinamo Bucuresti

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Discutii&Imagini :: Multimedia Ultras :: Romania-
Peluza Sud Sibiu

creează un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Discuții recente