PortalAcasaCautareGalerieCalendarFAQMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | .

Stadion Municipal(Drobeta Turnu Severin)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Sharky

masculin
Data de inscriere : 07/06/2011
Varsta : 23
Localizare : Drobeta Turnu Severin

MesajSubiect: Stadion Municipal(Drobeta Turnu Severin)   Mier Iun 08, 2011 2:15 am

-fondat in 1977
-capacitate:24.000 locuri

pyro HAI DROBETA! pyro
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Lithium

masculin
Data de inscriere : 12/04/2011
Localizare : Arad, România

MesajSubiect: Re: Stadion Municipal(Drobeta Turnu Severin)   Mier Iun 08, 2011 2:32 am

Opera lu` Mititelu cumva?
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://utisti.ro/
polooradea
Moderator - Sectiunea FC Bihor

masculin
Data de inscriere : 13/05/2011
Localizare : Oradea

MesajSubiect: Re: Stadion Municipal(Drobeta Turnu Severin)   Mier Iun 08, 2011 3:18 am

frumos stadion, insa in realitate pare mai mic decat in poze. mi s-a parut chiar mai mic decat stadionul nostru care nu are pista de alergat. (ca lungime)
Sus In jos
Sharky

masculin

MesajSubiect: Re: Stadion Municipal(Drobeta Turnu Severin)   Mier Iun 08, 2011 1:20 pm

Metronome a scris:
Opera lu` Mititelu cumva?

nici vorba
opera unei primarii si a unui consiliu de judet
mititelu n-are nicio treaba aici...decat anul trecut a gasit aici o fortareata ca sa scape de fanii care il dezcreditau Mad

M*** Mititelu! pyro
Sus In jos
Dragos
Moderator - Sectiunea Steaua Bucuresti

masculin
Data de inscriere : 15/06/2011
Localizare : DTS / B

MesajSubiect: Re: Stadion Municipal(Drobeta Turnu Severin)   Mier Iun 15, 2011 8:37 pm

Stadionul asta nu poate sa gazduiasca meciuri internationale, deoarece nu indeplineste unele norme de siguranta (blocurile din jur sunt prea aproape de stadion). Daca te urci pe un bloc, te poti considera la un nivel superior al tribunelor. Very Happy

Nu stiu daca Pandurii vor mai uca sezonul urmator aici, dar daca se intampla asta, sa nu veniti cu pretentii de libertate pe aici. Cred ca este cea mai mare securitate din tara. La unele meciuri sunt mai multi jandarmi decat microbisti. Sunt foarte speriati de orice fel de incidente si nu vor ezita sa faca exces de zel cand au legea in mana.

Inainte, cand nu era renovat, te simteai mai liber decat la tine acasa. Puteai sa intri cu bicicleta in stadion sau cu sticla de 2 litri de bere in mana. Cred ca daca te chinuiai putin, chiar si cu masina. Very Happy
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://nuajungenimeni.wordpress.com/
Sharky

masculin

MesajSubiect: Re: Stadion Municipal(Drobeta Turnu Severin)   Joi Iun 16, 2011 6:11 pm

dragos,este foarte adevarat ce ai spus tu! Smile
Sus In jos
Leo 1953
Moderator - Sectiunea FC Arges

masculin
Data de inscriere : 28/04/2011
Varsta : 25
Localizare : Pitesti

MesajSubiect: Re: Stadion Municipal(Drobeta Turnu Severin)   Vin Iun 17, 2011 5:05 am

Plus ca este interzisul statul cu piciorele pe scaune Smile)

Sharky

masculin

MesajSubiect: Re: Stadion Municipal(Drobeta Turnu Severin)   Vin Iun 17, 2011 7:15 am

deci aici e o securitate mai rau ca la o finala de Champions League... Crying or Very sad
incepe sa ti se ia sa te mai duci la meciuri...cand vezi de fiecare data zeci de gorile imbracate in negru care te controleaza 10-15 minute...te-ar dezbraca daca ar putea scratch
gaborii astia merita cate-o torta in cap fiecare pyro
Sus In jos
flafy

masculin
Data de inscriere : 21/07/2011

MesajSubiect: Re: Stadion Municipal(Drobeta Turnu Severin)   Mar Sept 06, 2011 7:48 pm

frumos stadionul,bine ca si-au gasit si echipa si am auzit ca vor sa infinteze si o galerie!mult succes!
Sus In jos
Nationalist
Site Admin

masculin
Data de inscriere : 13/06/2011
Localizare : Pe stadion

MesajSubiect: Re: Stadion Municipal(Drobeta Turnu Severin)   Mier Sept 07, 2011 10:43 pm

Pacat ca si-au batut joc de banii altora. Cade tencuiala de pe randurile alea, si sa nu mai zic de scaunele alea, cum te lasi putin pe spate, cum ies din beton Smile). Arata frumos de la televizor si din poze.

MesajSubiect: Re: Stadion Municipal(Drobeta Turnu Severin)   

Sus In jos

Stadion Municipal(Drobeta Turnu Severin)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Discutii&Imagini :: Stadioane-
Peluza Sud Sibiu

Forumgratuit.ro | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Blogratuit.ro