PortalAcasaCautareGalerieInregistrareConectare

Distribuiţi
 

 FC Porto

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Drucker
Moderator - Sectiunea Poli Timisoara
Drucker

masculin
Mesaje : 522
Data de inscriere : 13/04/2011
Varsta : 28
Localizare : Timisoara

FC Porto Empty
MesajSubiect: FC Porto   FC Porto Icon_minitimeMar Iun 14, 2011 8:33 pm

Aici puteti adauga imagini si videoclipuri cu FC Porto.

FC Porto 2Q== FC PORTO (PORTUGALIA)

_________________
FC Porto Justice_For_Poli FC Porto Druckeria2
Sus In jos
Drucker
Moderator - Sectiunea Poli Timisoara
Drucker

masculin
Mesaje : 522
Data de inscriere : 13/04/2011
Varsta : 28
Localizare : Timisoara

FC Porto Empty
MesajSubiect: Re: FC Porto   FC Porto Icon_minitimeMar Iun 14, 2011 8:36 pm

FC Porto 140kjt4

FC Porto 5frx20

FC Porto 88652359

FC Porto 15946150

FC Porto 39ya

FC Porto 1atifofoto7npce2

FC Porto Super-Dragoes-18


Vitoria Guimaraes – FC Porto , 22.05.2011.

FC Porto Super-Dragoes

FC Porto Porto-1

FC Porto Porto-4

_________________
FC Porto Justice_For_Poli FC Porto Druckeria2
Sus In jos
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

FC Porto Empty
MesajSubiect: Re: FC Porto   FC Porto Icon_minitimeLun Iul 25, 2011 7:58 pm

FC Porto vs. Penãrol

FC Porto 37524071

FC Porto 37424071


_________________
FC Porto Frcalcioultras21
Sus In jos
http://ultras-world.forumz.ro
Nationalist
Site Admin
Nationalist

masculin
Mesaje : 1038
Data de inscriere : 13/06/2011
Localizare : Pe stadion

FC Porto Empty
MesajSubiect: Re: FC Porto   FC Porto Icon_minitimeMier Aug 10, 2011 11:02 pm

FC Porto-Vitoria Guimaraes, 07.08.2011, SuperCupa Portugaliei

FC Porto 13907081

FC Porto 11607081

FC Porto 14607081

_________________
FC Porto TrinomFC Porto 120pxfcbrasov
Sus In jos
Nationalist
Site Admin
Nationalist

masculin
Mesaje : 1038
Data de inscriere : 13/06/2011
Localizare : Pe stadion

FC Porto Empty
MesajSubiect: Re: FC Porto   FC Porto Icon_minitimeDum Aug 21, 2011 11:26 pm

FC Porto-Gil Vicente, 19.08.2011

FC Porto 11219081

FC Porto 02319081

FC Porto 01219081

FC Porto 03719081

_________________
FC Porto TrinomFC Porto 120pxfcbrasov
Sus In jos
UltraNativ

UltraNativ

masculin
Mesaje : 165
Data de inscriere : 16/05/2011
Localizare : Timisoara

FC Porto Empty
MesajSubiect: Re: FC Porto   FC Porto Icon_minitimeLun Aug 29, 2011 4:21 am

FC Porto - Barcelona , 26.08.2011

FC Porto 021626081

FC Porto 022226081

FC Porto 026426081

FC Porto 028426081

Sus In jos
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

FC Porto Empty
MesajSubiect: Re: FC Porto   FC Porto Icon_minitimeMar Aug 30, 2011 7:08 pm

Video de la acest meci:




_________________
FC Porto Frcalcioultras21
Sus In jos
http://ultras-world.forumz.ro
Drucker
Moderator - Sectiunea Poli Timisoara
Drucker

masculin
Mesaje : 522
Data de inscriere : 13/04/2011
Varsta : 28
Localizare : Timisoara

FC Porto Empty
MesajSubiect: Re: FC Porto   FC Porto Icon_minitimeMier Sept 07, 2011 5:17 pm

UD Leiria - FC Porto , 6.09.2011

FC Porto 03906091

FC Porto 04306091

FC Porto 04106091


_________________
FC Porto Justice_For_Poli FC Porto Druckeria2
Sus In jos
UltraNativ

UltraNativ

masculin
Mesaje : 165
Data de inscriere : 16/05/2011
Localizare : Timisoara

FC Porto Empty
MesajSubiect: Re: FC Porto   FC Porto Icon_minitimeDum Sept 11, 2011 12:48 am

FC Porto - V.Setúbal , 9.09.2011

FC Porto 2z6duys

FC Porto 30naw7a

FC Porto 2ntkcgo

Sus In jos
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

FC Porto Empty
MesajSubiect: Re: FC Porto   FC Porto Icon_minitimeMier Sept 14, 2011 8:36 pm

FC Porto - FC Shakhtar Donetsk , 13.09.2011

FC Porto 01513091

FC Porto 03113091

FC Porto 08013091

FC Porto 30513091

FC Porto 36313091

FC Porto 34113091


_________________
FC Porto Frcalcioultras21
Sus In jos
http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

FC Porto Empty
MesajSubiect: Re: FC Porto   FC Porto Icon_minitimeLun Sept 19, 2011 9:03 pm

Feirense - Porto , 18.09.2011

FC Porto 04018091

FC Porto 10418091

FC Porto 25218091


_________________
FC Porto Frcalcioultras21
Sus In jos
http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

FC Porto Empty
MesajSubiect: Re: FC Porto   FC Porto Icon_minitimeSam Sept 24, 2011 6:29 pm

Porto - Benfica , 23.09.2011




_________________
FC Porto Frcalcioultras21
Sus In jos
http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

FC Porto Empty
MesajSubiect: Re: FC Porto   FC Porto Icon_minitimeDum Sept 25, 2011 1:01 am

UPDATE:

Imagini de la acest meci:

FC Porto 302481_265346913487632_119787048043620_934556_689668063_n

FC Porto 2wburys

FC Porto 2dtdp3a

FC Porto 2duf509

FC Porto 28s0ms

FC Porto 2947336

FC Porto 30bcryv


_________________
FC Porto Frcalcioultras21
Sus In jos
http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

FC Porto Empty
MesajSubiect: Re: FC Porto   FC Porto Icon_minitimeJoi Sept 29, 2011 9:53 pm

Zenit St. Petersburg - FC Porto , 28.09.2011

FC Porto LM%20Zenit-PORTO


_________________
FC Porto Frcalcioultras21
Sus In jos
http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

FC Porto Empty
MesajSubiect: Re: FC Porto   FC Porto Icon_minitimeLun Oct 03, 2011 9:30 pm

Academica - FC Porto , 2.10.2011

FC Porto 05202101

FC Porto 09202101

FC Porto 13602101

FC Porto 30102101


_________________
FC Porto Frcalcioultras21
Sus In jos
http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

FC Porto Empty
MesajSubiect: Re: FC Porto   FC Porto Icon_minitimeJoi Oct 20, 2011 2:50 pm

Porto - Apoel , 19.10.2011

FC Porto 05319101

FC Porto 05719101

FC Porto 06219101

FC Porto 09719101

FC Porto 13619101

FC Porto 02419101

_________________
FC Porto Frcalcioultras21
Sus In jos
http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

FC Porto Empty
MesajSubiect: Re: FC Porto   FC Porto Icon_minitimeMar Noi 22, 2011 11:30 pm

Académica - FC Porto , 19.11.2011

FC Porto 00819111

FC Porto 01019111

FC Porto 10619111


_________________
FC Porto Frcalcioultras21
Sus In jos
http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

FC Porto Empty
MesajSubiect: Re: FC Porto   FC Porto Icon_minitimeMar Noi 29, 2011 5:02 am

FC Porto - Braga , 27.11.2011

FC Porto 01827111

FC Porto 02527111


_________________
FC Porto Frcalcioultras21
Sus In jos
http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

FC Porto Empty
MesajSubiect: Re: FC Porto   FC Porto Icon_minitimeMier Dec 07, 2011 11:47 pm

FC Porto - Zenit St. Petersburg , 6.12.2011

FC Porto Fc-porto-1

FC Porto Fc-porto-2

FC Porto 03706121

FC Porto 10506121

FC Porto 11006121


_________________
FC Porto Frcalcioultras21
Sus In jos
http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

FC Porto Empty
MesajSubiect: Re: FC Porto   FC Porto Icon_minitimeDum Dec 11, 2011 3:31 pm

Beira Mar - Porto , 10.12.2011

FC Porto 02210121

FC Porto 02910121

FC Porto 04710121

FC Porto 05210121

FC Porto 22810121


_________________
FC Porto Frcalcioultras21
Sus In jos
http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

FC Porto Empty
MesajSubiect: Re: FC Porto   FC Porto Icon_minitimeDum Dec 18, 2011 7:12 pm

FC Porto - Maritimo , 17.12.2011

FC Porto Fc-porto-2

FC Porto Fc-porto-3

FC Porto Fc-porto-4

FC Porto Fc-porto-5

FC Porto Fc-porto-6


_________________
FC Porto Frcalcioultras21
Sus In jos
http://ultras-world.forumz.ro
UltraNativ

UltraNativ

masculin
Mesaje : 165
Data de inscriere : 16/05/2011
Localizare : Timisoara

FC Porto Empty
MesajSubiect: Re: FC Porto   FC Porto Icon_minitimeLun Dec 19, 2011 4:52 am

Si un videoclip de la acest meci:



Sus In jos
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

FC Porto Empty
MesajSubiect: Re: FC Porto   FC Porto Icon_minitimeVin Dec 23, 2011 2:11 am

Ferreira - FC Porto , 21.12.2011

FC Porto 00821121

FC Porto 04921121

FC Porto 13421121

FC Porto 25221121


_________________
FC Porto Frcalcioultras21
Sus In jos
http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

FC Porto Empty
MesajSubiect: Re: FC Porto   FC Porto Icon_minitimeDum Ian 15, 2012 11:04 pm

FC Porto - Rio Ave , 14.01.2012

FC Porto 01614012

FC Porto 01714012


_________________
FC Porto Frcalcioultras21
Sus In jos
http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

FC Porto Empty
MesajSubiect: Re: FC Porto   FC Porto Icon_minitimeLun Ian 23, 2012 4:22 pm

FC Porto - Guimaraes , 22.01.2012

FC Porto 02522012

FC Porto 03322012

FC Porto 06422012

FC Porto 15622012


_________________
FC Porto Frcalcioultras21
Sus In jos
http://ultras-world.forumz.ro
Continut sponsorizat




FC Porto Empty
MesajSubiect: Re: FC Porto   FC Porto Icon_minitime

Sus In jos
 

FC Porto

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Discutii&Imagini :: Multimedia Ultras :: Portugalia-
Peluza Sud Sibiu

creează un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Discuții recente