PortalAcasaCautareGalerieCalendarFAQMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi
 

 FC Sion

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Drucker
Moderator - Sectiunea Poli Timisoara
Drucker

masculin
Mesaje : 522
Data de inscriere : 13/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Timisoara

FC Sion Empty
MesajSubiect: FC Sion   FC Sion Icon_minitimeMar Iun 14, 2011 9:07 pm

Aici puteti adauga imagini si videoclipuri cu FC Sion.

FC Sion Logo7cl FC SION (ELVETIA)


_________________
FC Sion Justice_For_Poli FC Sion Druckeria2
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

FC Sion Empty
MesajSubiect: Re: FC Sion   FC Sion Icon_minitimeLun Iul 18, 2011 4:14 am

FC Sion - FC Zurich ,16.06.2011.

FC Sion 01

FC Sion 03

FC Sion 04


_________________
FC Sion Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
Drucker
Moderator - Sectiunea Poli Timisoara
Drucker

masculin
Mesaje : 522
Data de inscriere : 13/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Timisoara

FC Sion Empty
MesajSubiect: Re: FC Sion   FC Sion Icon_minitimeDum Iul 24, 2011 8:51 pm

FC Sion - Young Boys Bern , 23.07.2011.

FC Sion Main.php?g2_view=core




_________________
FC Sion Justice_For_Poli FC Sion Druckeria2
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Nationalist
Site Admin
Nationalist

masculin
Mesaje : 1038
Data de inscriere : 13/06/2011
Localizare : Pe stadion

FC Sion Empty
MesajSubiect: Re: FC Sion   FC Sion Icon_minitimeJoi Aug 04, 2011 12:13 am

NE Xamax - FC Sion 31.07.2011

FC Sion 03

FC Sion 02

_________________
FC Sion TrinomFC Sion 120pxfcbrasov
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Nationalist
Site Admin
Nationalist

masculin
Mesaje : 1038
Data de inscriere : 13/06/2011
Localizare : Pe stadion

FC Sion Empty
MesajSubiect: Re: FC Sion   FC Sion Icon_minitimeMar Aug 09, 2011 6:20 am

FC Basel-Sion, 06.08.2011

FC Sion 2011-08-08-f5ae06db6a195db7965ad2607615e0df

FC Sion 2011-08-08-885bc48f502379f03a728f5eeae52d31

_________________
FC Sion TrinomFC Sion 120pxfcbrasov
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

FC Sion Empty
MesajSubiect: Re: FC Sion   FC Sion Icon_minitimeLun Aug 15, 2011 1:48 am

FC Sion - FC Luzern , 13.08.2011

FC Sion Normal_2011-08-13_17-46-05_sa_IMG_4517

FC Sion Normal_2011-08-13_17-52-34_sa_IMG_4541


_________________
FC Sion Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

FC Sion Empty
MesajSubiect: Re: FC Sion   FC Sion Icon_minitimeVin Aug 19, 2011 11:12 pm

Celtic - FC Sion , 18.08.2011

FC Sion 1zq9aqf


_________________
FC Sion Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

FC Sion Empty
MesajSubiect: Re: FC Sion   FC Sion Icon_minitimeSam Aug 20, 2011 5:39 am

Tot de la acest meci

FC Sion 2u55oap


_________________
FC Sion Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
Nationalist
Site Admin
Nationalist

masculin
Mesaje : 1038
Data de inscriere : 13/06/2011
Localizare : Pe stadion

FC Sion Empty
MesajSubiect: Re: FC Sion   FC Sion Icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 4:39 am

FC Lausanne Sport-FC Sion, 21.08.2011

FC Sion T_img_4203

_________________
FC Sion TrinomFC Sion 120pxfcbrasov
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Drucker
Moderator - Sectiunea Poli Timisoara
Drucker

masculin
Mesaje : 522
Data de inscriere : 13/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Timisoara

FC Sion Empty
MesajSubiect: Re: FC Sion   FC Sion Icon_minitimeSam Aug 27, 2011 3:42 pm

Sion - Celtic Glasgow , 25.08.2011

FC Sion 2011-08-27-0bf392c104d0f9394a8a33fc9681dc96

FC Sion 2011-08-27-b216c3d356097182a00cf36ff6e219ba


_________________
FC Sion Justice_For_Poli FC Sion Druckeria2
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

FC Sion Empty
MesajSubiect: Re: FC Sion   FC Sion Icon_minitimeMar Aug 30, 2011 3:42 am

Sion - Servette , 28.08.2011

FC Sion 2011-08-29-eb69773032a5ebde6e9118b9a0634d96

FC Sion 2011-08-29-5ba90de9c1e8e0aad6973328189c8baa

FC Sion 2011-08-29-a160505182bba192333a38df9625e4a6

FC Sion 2011-08-29-08e8d12a29477ad80a5b413e93a6ab61

FC Sion 2011-08-29-7177f9f5df9558e7581476224cced018


_________________
FC Sion Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
Nationalist
Site Admin
Nationalist

masculin
Mesaje : 1038
Data de inscriere : 13/06/2011
Localizare : Pe stadion

FC Sion Empty
MesajSubiect: Re: FC Sion   FC Sion Icon_minitimeMier Oct 05, 2011 2:07 am

FC Colombier - FC Sion, 18.9.2011

FC Sion 2011-09-18_14-55-33_sa_IMG_5495

FC Sion - Lausanne Sports, 02.10.2011

FC Sion Index

FC Sion Index

FC Sion Index

FC Sion Index

_________________
FC Sion TrinomFC Sion 120pxfcbrasov
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Nationalist
Site Admin
Nationalist

masculin
Mesaje : 1038
Data de inscriere : 13/06/2011
Localizare : Pe stadion

FC Sion Empty
MesajSubiect: Re: FC Sion   FC Sion Icon_minitimeDum Oct 30, 2011 5:57 am

FC Sion - FC Stade Nyonnais, 15.10.2011

FC Sion 2011-10-15_17-48-03_sa_IMG_5899

FC Sion 2011-10-15_17-36-30_sa_IMG_5866

FC Sion 2011-10-15_17-35-08_sa_IMG_5864

Servette - FC Sion, 23.10.2011

FC Sion 2011-10-23_16-05-34_sa_IMG_6004

FC Sion 2011-10-23_16-11-23_sa_IMG_6040

FC Sion 2011-10-23_16-32-40_sa_IMG_6076

FC Sion 2011-10-23_16-39-06_sa_IMG_6099

FC Sion 2011-10-23_17-41-12_sa_IMG_6172

FC Sion 2011-10-23_17-31-15_sa_IMG_6155

FC Sion 2011-10-23_17-38-32_sa_IMG_6161

FC Sion 2011-10-23_17-50-11_sa_IMG_6206

FC Sion 2011-10-23_17-12-38_sa_IMG_6140

FC Sion - FC Basel, 26.10.2011

FC Sion 2011-10-26_21-03-23_sa_IMG_6341

_________________
FC Sion TrinomFC Sion 120pxfcbrasov
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Nationalist
Site Admin
Nationalist

masculin
Mesaje : 1038
Data de inscriere : 13/06/2011
Localizare : Pe stadion

FC Sion Empty
MesajSubiect: Re: FC Sion   FC Sion Icon_minitimeMier Dec 28, 2011 7:36 am

FC Sion - Xamax Nuechatel, 20.11.2011

FC Sion Normal_2011-11-20_16-05-39_sa_IMG_6652

FC Sion Normal_2011-11-20_16-05-45_sa_IMG_6661

FC Sion Normal_2011-11-20_17-10-11_sa_IMG_6729k

FC Sion Normal_2011-11-20_17-10-18_sa_IMG_6735

FC Tuggen - FC Sion, 26.11.2011

FC Sion Normal_2011-11-26_15-08-01_loki_IMG_6803

FC Sion Normal_2011-11-26_16-47-26_loki_IMG_6840

Young boys Berna - FC Sion, 04.12.2011

FC Sion Yb-sion08


_________________
FC Sion TrinomFC Sion 120pxfcbrasov
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Nationalist
Site Admin
Nationalist

masculin
Mesaje : 1038
Data de inscriere : 13/06/2011
Localizare : Pe stadion

FC Sion Empty
MesajSubiect: Re: FC Sion   FC Sion Icon_minitimeMar Feb 07, 2012 11:39 pm

FC Basel - FC Sion, 05.02.2012

FC Sion Normal20120205173252sag

_________________
FC Sion TrinomFC Sion 120pxfcbrasov
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

FC Sion Empty
MesajSubiect: Re: FC Sion   FC Sion Icon_minitimeLun Feb 13, 2012 4:21 pm

Sion - Young Boys Bern , 12.02.2012

FC Sion KLMFC


_________________
FC Sion Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

FC Sion Empty
MesajSubiect: Re: FC Sion   FC Sion Icon_minitimeMier Mai 09, 2012 2:06 am

FC Sion - Grasshoppers Zurich , 6.05.2012

FC Sion 35747640

FC Sion 30061914



_________________
FC Sion Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

FC Sion Empty
MesajSubiect: Re: FC Sion   FC Sion Icon_minitimeLun Iul 16, 2012 4:11 pm

Grasshoppers Zurich - FC Sion , 15.07.2012

FC Sion Index


_________________
FC Sion Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

FC Sion Empty
MesajSubiect: Re: FC Sion   FC Sion Icon_minitimeDum Oct 07, 2012 10:31 pm

Sion - St.Gallen , 1.09.2012

FC Sion 2012-09-01_19-42-13_a_0411

FC Sion 2012-09-01_19-42-58_a_0462

FC Sion 2012-09-01_21-13-02_ph_22181

FC Sion 2012-09-01_21-16-41_a_0550


_________________
FC Sion Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

FC Sion Empty
MesajSubiect: Re: FC Sion   FC Sion Icon_minitimeDum Noi 25, 2012 3:00 pm

FC Sion - Grasshoppers Zurich , 24.11.2012

FC Sion 24825856

FC Sion 75246386

FC Sion 34166440

FC Sion 42166351

FC Sion 72761376

FC Sion 97004242

FC Sion 42414325


_________________
FC Sion Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

FC Sion Empty
MesajSubiect: Re: FC Sion   FC Sion Icon_minitimeLun Dec 03, 2012 1:50 am

Young Boys Bern - FC Sion , 2.12.2012

FC Sion 74158296


_________________
FC Sion Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

FC Sion Empty
MesajSubiect: Re: FC Sion   FC Sion Icon_minitimeMar Apr 02, 2013 5:58 am

FC Sion - Sevette , 30.03.2013

FC Sion 66677571

FC Sion 13894261

FC Sion 48552707


_________________
FC Sion Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
Continut sponsorizat




FC Sion Empty
MesajSubiect: Re: FC Sion   FC Sion Icon_minitime

Sus In jos
 

FC Sion

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Discutii&Imagini :: Multimedia Ultras :: Elvetia-
Peluza Sud Sibiu

creează un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Discuții recente