PortalAcasaCautareGalerieCalendarFAQMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi
 

 Pregatirea coregrafiei

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Lithium

Lithium

masculin
Mesaje : 548
Data de inscriere : 12/04/2011
Localizare : Arad, România

Pregatirea coregrafiei Empty
MesajSubiect: Pregatirea coregrafiei   Pregatirea coregrafiei Icon_minitimeMier Iul 20, 2011 2:54 am

Real Madrid
Pregatirea coregrafiei Atletico0809pretifo002

Ajax
Pregatirea coregrafiei 101vl

AIK(?)
Pregatirea coregrafiei 6120_554156254736_47507107_32869917_3721143_n

UTA Arad
Pregatirea coregrafiei Dsc00751yu0

_________________
Pregatirea coregrafiei Eg4e9x
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://utisti.ro/
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Pregatirea coregrafiei Empty
MesajSubiect: Re: Pregatirea coregrafiei   Pregatirea coregrafiei Icon_minitimeMier Iul 20, 2011 3:06 am

Pregatirea coregrafiei 0002

Pregatirea coregrafiei 001

Pregatirea coregrafiei 002

Pregatirea coregrafiei 004

Pregatirea coregrafiei 007

Pregatirea coregrafiei 009

Pregatirea coregrafiei 010

Pregatirea coregrafiei 012

Pregatirea coregrafiei 013

Pregatirea coregrafiei 014

Pregatirea coregrafiei 016

Pregatirea coregrafiei 018

Pregatirea coregrafiei 019


_________________
Pregatirea coregrafiei Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Pregatirea coregrafiei Empty
MesajSubiect: Re: Pregatirea coregrafiei   Pregatirea coregrafiei Icon_minitimeMier Iul 20, 2011 3:08 am

Si rezultatul:

Pregatirea coregrafiei 2009-2010-poli-vfbstuttgart01

Pregatirea coregrafiei 2009-2010-poli-vfbstuttgart02

Pregatirea coregrafiei 2009-2010-poli-vfbstuttgart04

Pregatirea coregrafiei 2009-2010-poli-vfbstuttgart17~0


_________________
Pregatirea coregrafiei Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
UTA Semper Fidelis

UTA Semper Fidelis

masculin
Mesaje : 59
Data de inscriere : 14/05/2011
Varsta : 23
Localizare : Arad

Pregatirea coregrafiei Empty
MesajSubiect: Re: Pregatirea coregrafiei   Pregatirea coregrafiei Icon_minitimeJoi Iul 21, 2011 1:58 am

UTA Arad

Pregatirea coregrafiei Makingofj
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Drucker
Moderator - Sectiunea Poli Timisoara
Drucker

masculin
Mesaje : 522
Data de inscriere : 13/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Timisoara

Pregatirea coregrafiei Empty
MesajSubiect: Re: Pregatirea coregrafiei   Pregatirea coregrafiei Icon_minitimeJoi Iul 21, 2011 4:18 am

sezonul 2005-2006 in deplasare la dinamo

coregrafie Ultranativ

Pregatirea coregrafiei 47806906

Pregatirea coregrafiei 27228545

Pregatirea coregrafiei 67405255

Pregatirea coregrafiei 34255830

Pregatirea coregrafiei 60854396

Pregatirea coregrafiei 20052006dinamopoli08un


_________________
Pregatirea coregrafiei Justice_For_Poli Pregatirea coregrafiei Druckeria2
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Drucker
Moderator - Sectiunea Poli Timisoara
Drucker

masculin
Mesaje : 522
Data de inscriere : 13/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Timisoara

Pregatirea coregrafiei Empty
MesajSubiect: Re: Pregatirea coregrafiei   Pregatirea coregrafiei Icon_minitimeJoi Iul 21, 2011 4:21 am

Coregrafie Drojdierii

Pregatirea coregrafiei 30846103

Pregatirea coregrafiei 48784831

Pregatirea coregrafiei 56671762

Pregatirea coregrafiei 59696446

Pregatirea coregrafiei 96739400

Pregatirea coregrafiei 95887786

Pregatirea coregrafiei 19075865

Pregatirea coregrafiei 25979895

Pregatirea coregrafiei 30163685

Pregatirea coregrafiei 20052006dinamopoli07drj


_________________
Pregatirea coregrafiei Justice_For_Poli Pregatirea coregrafiei Druckeria2
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
andacrin



feminin
Mesaje : 2
Data de inscriere : 21/07/2011

Pregatirea coregrafiei Empty
MesajSubiect: Re: Pregatirea coregrafiei   Pregatirea coregrafiei Icon_minitimeJoi Iul 21, 2011 1:45 pm

pf, cata munca trebe pentru realizarea unui steag... scratch
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.jocuripenet.ro
UNU

UNU

masculin
Mesaje : 42
Data de inscriere : 19/04/2011
Localizare : IAŞI

Pregatirea coregrafiei Empty
MesajSubiect: Re: Pregatirea coregrafiei   Pregatirea coregrafiei Icon_minitimeJoi Iul 21, 2011 3:19 pm

Astea-s coregrafii , nu steaguri .
Steagurile is alea care le pui pe bat si le fluturi .
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Andrei.BF

Andrei.BF

masculin
Mesaje : 17
Data de inscriere : 17/04/2011
Varsta : 25
Localizare : Iasi

Pregatirea coregrafiei Empty
MesajSubiect: Re: Pregatirea coregrafiei   Pregatirea coregrafiei Icon_minitimeJoi Iul 21, 2011 6:19 pm

FC Vaslui - Lille
Realizarea coregrafiei si imagini de la meci.
Respect !!

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://blue-force-iasi.blogspot.com
MRazvan



masculin
Mesaje : 36
Data de inscriere : 18/05/2011

Pregatirea coregrafiei Empty
MesajSubiect: Re: Pregatirea coregrafiei   Pregatirea coregrafiei Icon_minitimeVin Iul 22, 2011 1:03 am

cata munca? pacat ca unii nu apreciaza munca asta oarba...
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Pregatirea coregrafiei Empty
MesajSubiect: Re: Pregatirea coregrafiei   Pregatirea coregrafiei Icon_minitimeVin Oct 07, 2011 9:25 pm

Pustiu

Pregatirea coregrafiei 29030914643066231201697

Pregatirea coregrafiei 252277_1936884076000_1659306537_1960764_7025885_n


_________________
Pregatirea coregrafiei Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
1947
Moderator - Sectiunea Steaua Bucuresti
1947

masculin
Mesaje : 27
Data de inscriere : 05/10/2011

Pregatirea coregrafiei Empty
MesajSubiect: Re: Pregatirea coregrafiei   Pregatirea coregrafiei Icon_minitimeLun Oct 10, 2011 1:44 am

COREGRAFIE VACARM

Pregatirea coregrafiei 20671421400590195944510



Pregatirea coregrafiei 20684010150159832117020



Pregatirea coregrafiei 941i



Pregatirea coregrafiei 961y



Pregatirea coregrafiei 951l



Pregatirea coregrafiei 1211iy



MESAJ ANTI-gigi

Pregatirea coregrafiei 10331140191482038619522



Pregatirea coregrafiei 10331140191487038619522



Pregatirea coregrafiei 10331140191492038619522



Pregatirea coregrafiei 10331140285312038619522



COREGRAFIE Dinamo - Steaua 2003-2004
Pregatirea coregrafiei Dinst04011



Pregatirea coregrafiei Dinst04022



Pregatirea coregrafiei Dinst04091



Pregatirea coregrafiei Dinst04081



Pregatirea coregrafiei Dinst04101




Pregatirea coregrafiei Dinst04071



Pregatirea coregrafiei Dinst04061



Pregatirea coregrafiei Dinst04051




Pregatirea coregrafiei Dinamosteaua030411





Pregatirea coregrafiei Dinamosteaua030431



NUCLEO 8 ANI


Japoneza 2006

_________________
Pregatirea coregrafiei Images5cjo
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Drucker
Moderator - Sectiunea Poli Timisoara
Drucker

masculin
Mesaje : 522
Data de inscriere : 13/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Timisoara

Pregatirea coregrafiei Empty
MesajSubiect: Re: Pregatirea coregrafiei   Pregatirea coregrafiei Icon_minitimeJoi Noi 10, 2011 11:25 pm

Coregrafie realizate de catre fanii lui Borussia Dortmund in meciul de campionat impotriva celor de la Wolfsburg.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=tVPNAOuJj7g#!


_________________
Pregatirea coregrafiei Justice_For_Poli Pregatirea coregrafiei Druckeria2
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Pregatirea coregrafiei Empty
MesajSubiect: Re: Pregatirea coregrafiei   Pregatirea coregrafiei Icon_minitimeSam Noi 12, 2011 5:33 am

U Cluj in meciul cu Kuban




_________________
Pregatirea coregrafiei Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Pregatirea coregrafiei Empty
MesajSubiect: Re: Pregatirea coregrafiei   Pregatirea coregrafiei Icon_minitimeVin Dec 02, 2011 9:46 pm

Arminia Bielefeld

Pregatirea coregrafiei Arminiabielefeldlotte0


_________________
Pregatirea coregrafiei Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Pregatirea coregrafiei Empty
MesajSubiect: Re: Pregatirea coregrafiei   Pregatirea coregrafiei Icon_minitimeDum Dec 04, 2011 11:06 pm

Padeborn

Pregatirea coregrafiei Scpaderbornstpauli1

Pregatirea coregrafiei Scpaderbornstpauli2

Pregatirea coregrafiei Scpaderbornstpauli3

Pregatirea coregrafiei Scpaderbornstpauli5


_________________
Pregatirea coregrafiei Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Pregatirea coregrafiei Empty
MesajSubiect: Re: Pregatirea coregrafiei   Pregatirea coregrafiei Icon_minitimeVin Dec 23, 2011 5:26 am

Poli Timisoara - pregatirea coregrafiei pentru meciul cu Arad.




_________________
Pregatirea coregrafiei Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
Lithium

Lithium

masculin
Mesaje : 548
Data de inscriere : 12/04/2011
Localizare : Arad, România

Pregatirea coregrafiei Empty
MesajSubiect: Re: Pregatirea coregrafiei   Pregatirea coregrafiei Icon_minitimeSam Dec 24, 2011 10:22 pm

Pregatirea coregrafiei IMG00104-20110601-1856

Pregatirea coregrafiei IMG00109-20110601-2117

Pregatirea coregrafiei IMG00111-20110601-2144

Pregatirea coregrafiei IMG00132-20110604-2057

_________________
Pregatirea coregrafiei Eg4e9x
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://utisti.ro/
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Pregatirea coregrafiei Empty
MesajSubiect: Re: Pregatirea coregrafiei   Pregatirea coregrafiei Icon_minitimeMar Ian 03, 2012 10:25 am

Dynamo Dresden - Rot Weiss Erfurt , 20.02.2011

Pregatirea coregrafiei Otn23a

Pregatirea coregrafiei Ojpk4p

Pregatirea coregrafiei Np2m8y

Rezultatul:

Pregatirea coregrafiei Kbbn9y

Pregatirea coregrafiei O887k0


_________________
Pregatirea coregrafiei Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Pregatirea coregrafiei Empty
MesajSubiect: Re: Pregatirea coregrafiei   Pregatirea coregrafiei Icon_minitimeMier Feb 08, 2012 5:13 am

Fenerbahce - Besiktas , 5.12.2012 . Pregatirea coregrafiei de catre suporterii lui Fenerbahce , 5.02.2012.




_________________
Pregatirea coregrafiei Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Pregatirea coregrafiei Empty
MesajSubiect: Re: Pregatirea coregrafiei   Pregatirea coregrafiei Icon_minitimeMar Mar 06, 2012 11:46 pm

FC Schweinfurt 05





_________________
Pregatirea coregrafiei Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Pregatirea coregrafiei Empty
MesajSubiect: Re: Pregatirea coregrafiei   Pregatirea coregrafiei Icon_minitimeLun Mar 19, 2012 4:18 pm

Augsburg

Pregatirea coregrafiei 11

Pregatirea coregrafiei 13

Pregatirea coregrafiei 15

Pregatirea coregrafiei 18

Rezultatul:

Pregatirea coregrafiei Fcaugsburgchoreomainz2


_________________
Pregatirea coregrafiei Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Pregatirea coregrafiei Empty
MesajSubiect: Re: Pregatirea coregrafiei   Pregatirea coregrafiei Icon_minitimeMar Mar 20, 2012 10:33 pm

FC Bihor




_________________
Pregatirea coregrafiei Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Pregatirea coregrafiei Empty
MesajSubiect: Re: Pregatirea coregrafiei   Pregatirea coregrafiei Icon_minitimeDum Mar 25, 2012 4:51 pm

Borussia Monchengladbach

Pregatirea coregrafiei Tsgh1112-001

Pregatirea coregrafiei Tsgh1112-002

Pregatirea coregrafiei Tsgh1112-003




_________________
Pregatirea coregrafiei Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Pregatirea coregrafiei Empty
MesajSubiect: Re: Pregatirea coregrafiei   Pregatirea coregrafiei Icon_minitimeVin Mai 04, 2012 3:03 am

CSKA Sofia




_________________
Pregatirea coregrafiei Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
Continut sponsorizat




Pregatirea coregrafiei Empty
MesajSubiect: Re: Pregatirea coregrafiei   Pregatirea coregrafiei Icon_minitime

Sus In jos
 

Pregatirea coregrafiei

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Discutii&Imagini :: Ultras-
Peluza Sud Sibiu

creează un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Discuții recente