PortalAcasaCautareGalerieCalendarFAQMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi
 

 Ruch Chorzow

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Ruch Chorzow Empty
MesajSubiect: Ruch Chorzow   Ruch Chorzow Icon_minitimeMier Aug 10, 2011 6:17 am

Aici puteti posta imagini si videoclipuri cu Ruch Chorzow.

Ruch Chorzow Z RUCH CHORZOW (POLONIA)

_________________
Ruch Chorzow Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Ruch Chorzow Empty
MesajSubiect: Re: Ruch Chorzow   Ruch Chorzow Icon_minitimeMier Aug 10, 2011 6:18 am

Korona Kielce - Ruch Chorzów 08.08.211

Ruch Chorzow Pf1

Ruch Chorzow Pf3

Ruch Chorzow Pf4


_________________
Ruch Chorzow Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
Nationalist
Site Admin
Nationalist

masculin
Mesaje : 1038
Data de inscriere : 13/06/2011
Localizare : Pe stadion

Ruch Chorzow Empty
MesajSubiect: Re: Ruch Chorzow   Ruch Chorzow Icon_minitimeSam Aug 13, 2011 10:18 pm

Ruch Chorzów – Śląsk Wrocław, 12.08.2011

Ruch Chorzow 06

Ruch Chorzow 29

Ruch Chorzow 23

Ruch Chorzow 1910dz




_________________
Ruch Chorzow TrinomRuch Chorzow 120pxfcbrasov
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Drucker
Moderator - Sectiunea Poli Timisoara
Drucker

masculin
Mesaje : 522
Data de inscriere : 13/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Timisoara

Ruch Chorzow Empty
MesajSubiect: Re: Ruch Chorzow   Ruch Chorzow Icon_minitimeLun Aug 29, 2011 3:05 pm

Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok , 28.08.2011

Ruch Chorzow 15

Ruch Chorzow 19


_________________
Ruch Chorzow Justice_For_Poli Ruch Chorzow Druckeria2
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Ruch Chorzow Empty
MesajSubiect: Re: Ruch Chorzow   Ruch Chorzow Icon_minitimeDum Sept 11, 2011 7:12 pm

Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin , 10.09.2011

Ruch Chorzow 36

Ruch Chorzow 35


_________________
Ruch Chorzow Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Ruch Chorzow Empty
MesajSubiect: Re: Ruch Chorzow   Ruch Chorzow Icon_minitimeDum Sept 11, 2011 7:52 pm

Video de la acest meci:




_________________
Ruch Chorzow Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Ruch Chorzow Empty
MesajSubiect: Re: Ruch Chorzow   Ruch Chorzow Icon_minitimeLun Sept 26, 2011 3:22 am

Wisla Kraków - Ruch Chorzów , 25.09.2011

Ruch Chorzow Adsfghjk

Ruch Chorzow 02

Ruch Chorzow 34

Ruch Chorzow 48

Ruch Chorzow 49


_________________
Ruch Chorzow Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Ruch Chorzow Empty
MesajSubiect: Re: Ruch Chorzow   Ruch Chorzow Icon_minitimeDum Oct 02, 2011 2:12 pm

Ruch Chorzów - Widzew Łódź 1.10.2011

Ruch Chorzow 04

Ruch Chorzow 03

Ruch Chorzow 01

Ruch Chorzow 18


_________________
Ruch Chorzow Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Ruch Chorzow Empty
MesajSubiect: Re: Ruch Chorzow   Ruch Chorzow Icon_minitimeMar Oct 18, 2011 3:07 am

Ruch Chorzów - Legia Warszawa , 16.10.2011




_________________
Ruch Chorzow Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Ruch Chorzow Empty
MesajSubiect: Re: Ruch Chorzow   Ruch Chorzow Icon_minitimeMier Oct 19, 2011 12:15 am

UPDATE:

Ruch Chorzow 08

Ruch Chorzow 12ruch_ch1H_f36


_________________
Ruch Chorzow Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Ruch Chorzow Empty
MesajSubiect: Re: Ruch Chorzow   Ruch Chorzow Icon_minitimeLun Noi 21, 2011 10:36 pm

Ruch Chorzów - Cracovia , 19.11.2011




_________________
Ruch Chorzow Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Ruch Chorzow Empty
MesajSubiect: Re: Ruch Chorzow   Ruch Chorzow Icon_minitimeMier Noi 30, 2011 10:36 pm

Lechia Gdansk - Ruch Chorzow , 28.11.2011

Ruch cu prietenii: (Widzew Lodz, Elana Torun, Slovan Bratyslava,Iglopool Debica)

Ruch Chorzow 01

Ruch Chorzow 04

Ruch Chorzow 31

Ruch Chorzow 20111128_2017_01

Ruch Chorzow 34

Ruch Chorzow 34


_________________
Ruch Chorzow Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Ruch Chorzow Empty
MesajSubiect: Re: Ruch Chorzow   Ruch Chorzow Icon_minitimeDum Dec 04, 2011 7:00 am

GKS Belchatow - Ruch Chorzow , 2.12.2011

Ruch Chorzow 29

Ruch Chorzow 41

Ruch Chorzow 06


_________________
Ruch Chorzow Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Ruch Chorzow Empty
MesajSubiect: Re: Ruch Chorzow   Ruch Chorzow Icon_minitimeLun Dec 12, 2011 4:20 pm

Ruch Chorzow - Korona Kielce , 10.12.2011

Ruch Chorzow 11

Ruch Chorzow 16


_________________
Ruch Chorzow Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Ruch Chorzow Empty
MesajSubiect: Re: Ruch Chorzow   Ruch Chorzow Icon_minitimeDum Dec 18, 2011 7:04 pm

Ultrasii lui Ruch Chorzow , după un turneu de fotbal de caritate.




_________________
Ruch Chorzow Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Ruch Chorzow Empty
MesajSubiect: Re: Ruch Chorzow   Ruch Chorzow Icon_minitimeVin Mar 09, 2012 12:21 am

Jagiellonia Bialystok - Ruch Chorzow , 4.03.2012

Ruch Chorzow 49


_________________
Ruch Chorzow Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Ruch Chorzow Empty
MesajSubiect: Re: Ruch Chorzow   Ruch Chorzow Icon_minitimeDum Mar 11, 2012 9:44 pm

Zaglebie Lubin - Ruch Chorzow , 10.03.2012

Ruch Chorzow 64170_361752307192409_108007705900205_1126865_708119005_n


_________________
Ruch Chorzow Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Ruch Chorzow Empty
MesajSubiect: Re: Ruch Chorzow   Ruch Chorzow Icon_minitimeLun Mar 12, 2012 5:48 am

UPDATE:

Ruch Chorzow 283535_DSC6593

Ruch Chorzow 211969_DSC6585

Ruch Chorzow 643628_DSC6606

Ruch Chorzow 343628_DSC6709

Ruch Chorzow 464333_DSC6903

Ruch Chorzow 113763_DSC6936

Ruch Chorzow 970943_DSC6605


_________________
Ruch Chorzow Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Ruch Chorzow Empty
MesajSubiect: Re: Ruch Chorzow   Ruch Chorzow Icon_minitimeDum Apr 08, 2012 4:04 am

Legia Warszawa - Ruch Chorzow , 7.04.2012

Ruch Chorzow 16

Ruch Chorzow 28

Ruch Chorzow 32

Ruch Chorzow 44


_________________
Ruch Chorzow Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Ruch Chorzow Empty
MesajSubiect: Re: Ruch Chorzow   Ruch Chorzow Icon_minitimeDum Apr 08, 2012 10:55 pm

Video de la acest meci:




_________________
Ruch Chorzow Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Ruch Chorzow Empty
MesajSubiect: Re: Ruch Chorzow   Ruch Chorzow Icon_minitimeJoi Apr 12, 2012 4:37 am

Wisla Krakow - Ruch Chorzow , 10.04.2012

Ruch Chorzow 48




_________________
Ruch Chorzow Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Ruch Chorzow Empty
MesajSubiect: Re: Ruch Chorzow   Ruch Chorzow Icon_minitimeLun Apr 16, 2012 3:55 pm

Ruch Chorzow - Gornik Zabrze , 15.04.2012

Lupte pe strada , lupte pe stadion. Dupa aproximativ 200 m Ultrasii lui Gornik au oprit trenul langa statia in care asteptau si cativa suporteri de-ai lui Ruch Chorzow. Ultrasii lui Gornik iau atacat pe cei de la Ruch , politia a intervenit si a oprit aceasta lupta.

Ruch Chorzow 008

Ruch Chorzow 009

Ruch Chorzow 012

Ruch Chorzow 020

Ruch Chorzow 021

Pe stadion , cei de la Ruch Chorzow au vrut razbunare , si au inceput sa arunce cu torte in sectorul unde erau cei de la Gornik.

Ruch Chorzow 99474370

Ruch Chorzow 88128281

Ruch Chorzow 34244857

Ruch Chorzow 83686284

Ruch Chorzow 95970146



A urmat si reactia celor de la Gornik, care au vrut sa ajunga la suporterii lui Ruch.

Ruch Chorzow 088

Ruch Chorzow 091

Ruch Chorzow 47010380

Ruch Chorzow 73786829


Incidentele de la 7:32

Meciul:

Ruch Chorzow 52415075

Ruch Chorzow 078

Ruch Chorzow 054

Ruch Chorzow 13

Ruch Chorzow 23513461

Ruch Chorzow 73724044

Ruch Chorzow 48833320

Ruch Chorzow 42270812

Ruch Chorzow 65727613

Ruch Chorzow 119

Ruch Chorzow 23968696

Ruch Chorzow 117

Ruch Chorzow 118

Ruch Chorzow 60697601






_________________
Ruch Chorzow Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Ruch Chorzow Empty
MesajSubiect: Re: Ruch Chorzow   Ruch Chorzow Icon_minitimeMier Apr 25, 2012 7:29 pm

Legia Warszawa - Ruch Chorzow , 24.04.2012

Ruch Chorzow 63578801

Ruch Chorzow 59599474

Ruch Chorzow 19418907

Ruch Chorzow 63499739

Ruch Chorzow 72572715

Ruch Chorzow 31707084

Ruch Chorzow 33573159

Ruch Chorzow 78607525

Ruch Chorzow 94013943

Ruch Chorzow 30976392

Ruch Chorzow 68391447

Ruch Chorzow 57848499

Ruch Chorzow 12783715




_________________
Ruch Chorzow Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
Fredy
Site Admin
Fredy

masculin
Mesaje : 562
Data de inscriere : 18/04/2011
Localizare : Craiova

Ruch Chorzow Empty
MesajSubiect: Re: Ruch Chorzow   Ruch Chorzow Icon_minitimeDum Iul 22, 2012 2:27 pm

Ruch Chorzów-Metalurg Skopje,19.07.2012


_________________
Ruch Chorzow Bpra
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.ultras-world.net/
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Ruch Chorzow Empty
MesajSubiect: Re: Ruch Chorzow   Ruch Chorzow Icon_minitimeMar Iul 31, 2012 6:17 pm

Metalurg Skopje - Ruch Chorzow , 26.07.2012

Ruch Chorzow 17

Ruch Chorzow 56

Ruch Chorzow 70

Ruch Chorzow 63

Ruch Chorzow 72






_________________
Ruch Chorzow Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
Continut sponsorizat




Ruch Chorzow Empty
MesajSubiect: Re: Ruch Chorzow   Ruch Chorzow Icon_minitime

Sus In jos
 

Ruch Chorzow

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Discutii&Imagini :: Multimedia Ultras :: Polonia-
Peluza Sud Sibiu

Creeaza un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Discuții recente