PortalAcasaCautareGalerieCalendarFAQMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi
 

  CSKA Sofia

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

 CSKA Sofia Empty
MesajSubiect: CSKA Sofia    CSKA Sofia Icon_minitimeJoi Apr 14, 2011 8:53 pm


Aici puteti adauga imagini si videoclipuri cu CSKA Sofia.


 CSKA Sofia Logo29fi CSKA SOFIA (BULGARIA)


Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
Drucker
Moderator - Sectiunea Poli Timisoara
Drucker

masculin
Mesaje : 522
Data de inscriere : 13/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Timisoara

 CSKA Sofia Empty
MesajSubiect: Re: CSKA Sofia    CSKA Sofia Icon_minitimeDum Apr 17, 2011 2:30 am


 CSKA Sofia 225dl

 CSKA Sofia 365sr

 CSKA Sofia 373rd

 CSKA Sofia 389qd

 CSKA Sofia 1tifosy0

 CSKA Sofia 1tifohu6

 CSKA Sofia Ultrastifopic7nm0vs

 CSKA Sofia 2007100406jx8

 CSKA Sofia 2007100400dj8

 CSKA Sofia Cskasofia3ve4

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Drucker
Moderator - Sectiunea Poli Timisoara
Drucker

masculin
Mesaje : 522
Data de inscriere : 13/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Timisoara

 CSKA Sofia Empty
MesajSubiect: Re: CSKA Sofia    CSKA Sofia Icon_minitimeLun Apr 18, 2011 2:39 pm


 CSKA Sofia 34rdtfs

 CSKA Sofia 28vrg4p

 CSKA Sofia 2evqoec

 CSKA Sofia V6rh91

 CSKA Sofia 2lm1hlv

 CSKA Sofia 2ibnime

 CSKA Sofia 2z5vtqp

 CSKA Sofia 4l6a38781yq2


_________________
 CSKA Sofia Justice_For_Poli  CSKA Sofia Druckeria2
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

 CSKA Sofia Empty
MesajSubiect: Re: CSKA Sofia    CSKA Sofia Icon_minitimeJoi Mai 05, 2011 1:29 pm


 CSKA Sofia 000371829

 CSKA Sofia 000744179

 CSKA Sofia Dsc00034xj0

 CSKA Sofia Pyrocskatoulouse11ut8

 CSKA Sofia Pyrocskaomoniahv7

 CSKA Sofia Pyrocskaomonia8si6

 CSKA Sofia Horeografiqcskadg3


_________________
 CSKA Sofia Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

 CSKA Sofia Empty
MesajSubiect: Re: CSKA Sofia    CSKA Sofia Icon_minitimeDum Iul 31, 2011 8:55 pm

Litex - CSKA , 30.07.2011

 CSKA Sofia Normal_30072011292


_________________
 CSKA Sofia Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

 CSKA Sofia Empty
MesajSubiect: Re: CSKA Sofia    CSKA Sofia Icon_minitimeMar Aug 02, 2011 6:12 am

Poze de la acest meci:

 CSKA Sofia E370af9a7136d7472350a3628a5e34c8_800x533

 CSKA Sofia Ead6ea8c4291484499d2d7624174746f_800x533

 CSKA Sofia 70a30d4e3981bb596d26996e1900c19d_800x477

 CSKA Sofia 228881a0e5053fa6bd3e61ec2513b7a0_800x364

 CSKA Sofia 0b0b0fd4ff3eab7cc43c4bf953767ae0_800x380

 CSKA Sofia A0a89db640324a7a60745d54c91ed708_800x495

VIDEO:




_________________
 CSKA Sofia Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

 CSKA Sofia Empty
MesajSubiect: Re: CSKA Sofia    CSKA Sofia Icon_minitimeLun Aug 08, 2011 4:24 pm

Lokomotiv Sofia - CSKA Sofia , 7.08.2011

 CSKA Sofia 7MDM3960%20copy

 CSKA Sofia 7MDM3949%20copy

 CSKA Sofia 7MDM3968%20copy

 CSKA Sofia 7MDM3977%20copy

 CSKA Sofia 7MDM3929%20copy

 CSKA Sofia 7MDM3830%20copy

 CSKA Sofia 7MDM4042%20copy

 CSKA Sofia 7MDM3973

 CSKA Sofia 7MDM3826%20copy


_________________
 CSKA Sofia Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
Nationalist
Site Admin
Nationalist

masculin
Mesaje : 1038
Data de inscriere : 13/06/2011
Localizare : Pe stadion

 CSKA Sofia Empty
MesajSubiect: Re: CSKA Sofia    CSKA Sofia Icon_minitimeLun Aug 15, 2011 3:41 am

CSKA Sofia-Chernomorets Burgas, 13.08.2011

 CSKA Sofia 7MDM5436

 CSKA Sofia 7MDM5483%20copy

 CSKA Sofia 7MDM5550%20copy

 CSKA Sofia 7MDM5499%20copy

_________________
 CSKA Sofia Trinom CSKA Sofia 120pxfcbrasov
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Lithium

Lithium

masculin
Mesaje : 548
Data de inscriere : 12/04/2011
Localizare : Arad, România

 CSKA Sofia Empty
MesajSubiect: Re: CSKA Sofia    CSKA Sofia Icon_minitimeVin Aug 19, 2011 4:29 am

Steaua - TSKA 8/18/2011

 CSKA Sofia Dsc1669

 CSKA Sofia Dsc1463

 CSKA Sofia Alex5266

 CSKA Sofia 387527-rk-12388


_________________
 CSKA Sofia Eg4e9x
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://utisti.ro/
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

 CSKA Sofia Empty
MesajSubiect: Re: CSKA Sofia    CSKA Sofia Icon_minitimeMar Aug 23, 2011 5:45 am

UPDATE

 CSKA Sofia 78d68cb73cadc7ed4fbe97694c94c97b_750x422

 CSKA Sofia 1ad3eeafe9c2f7a9a55d09e7894c412f_750x482

 CSKA Sofia Da8e87ed09b71d36d8bb2888b73c8ed1_750x502

 CSKA Sofia 0f21a60e33280346e68f4333735ff63e_750x502

 CSKA Sofia Bc693e35de832845e10a3f9260d9083e_750x502

 CSKA Sofia 94371434e47059f8e23d3ab67106c48d_750x502


_________________
 CSKA Sofia Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

 CSKA Sofia Empty
MesajSubiect: Re: CSKA Sofia    CSKA Sofia Icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 6:07 am

Suporterii lui CSKA au venit la antrenamentul echipei pentru a-i sustine inainte de meciul cu Steaua.

Imagini:

 CSKA Sofia Picture011copy

 CSKA Sofia Picture012copy

 CSKA Sofia Picture018copyw

 CSKA Sofia Picture022copy

 CSKA Sofia Picture023copy

 CSKA Sofia Picture041copy

 CSKA Sofia 12736529

 CSKA Sofia 2jpeg

 CSKA Sofia 91429659


_________________
 CSKA Sofia Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

 CSKA Sofia Empty
MesajSubiect: Re: CSKA Sofia    CSKA Sofia Icon_minitimeVin Aug 26, 2011 3:48 pm

CSKA Sofia - Steaua Bucuresti , 25.08.2011

 CSKA Sofia A4gmd

 CSKA Sofia I6yyqf

 CSKA Sofia 2yv2fsw

 CSKA Sofia Ev6ddl


_________________
 CSKA Sofia Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

 CSKA Sofia Empty
MesajSubiect: Re: CSKA Sofia    CSKA Sofia Icon_minitimeVin Aug 26, 2011 10:51 pm

Video CSKA Sofia - Steaua Bucharest.






_________________
 CSKA Sofia Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

 CSKA Sofia Empty
MesajSubiect: Re: CSKA Sofia    CSKA Sofia Icon_minitimeVin Aug 26, 2011 11:05 pm

UPDATE:

 CSKA Sofia 64882614

 CSKA Sofia 48866342

 CSKA Sofia 29586472

 CSKA Sofia 96090168

 CSKA Sofia 63749127

 CSKA Sofia 82102704

 CSKA Sofia 102btq

 CSKA Sofia 14639732


_________________
 CSKA Sofia Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

 CSKA Sofia Empty
MesajSubiect: Re: CSKA Sofia    CSKA Sofia Icon_minitimeMar Sept 13, 2011 9:20 pm

CSKA Sofia - Lokomotiv Plovdiv , 12.09.2011

 CSKA Sofia 3816456K

 CSKA Sofia 3816465P

 CSKA Sofia 35261201

 CSKA Sofia 63628731

 CSKA Sofia 65029337

 CSKA Sofia 96208932

 CSKA Sofia 17300057

 CSKA Sofia 82401069


_________________
 CSKA Sofia Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

 CSKA Sofia Empty
MesajSubiect: Re: CSKA Sofia    CSKA Sofia Icon_minitimeJoi Sept 29, 2011 2:40 am

CSKA Sofia - Vidima Sevlievo , 24.09.2011

 CSKA Sofia 19780025

 CSKA Sofia 20543143

 CSKA Sofia 63884243

 CSKA Sofia 81858650

 CSKA Sofia Img878320copy

 CSKA Sofia Img898820copy

 CSKA Sofia Img901720copy


_________________
 CSKA Sofia Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

 CSKA Sofia Empty
MesajSubiect: Re: CSKA Sofia    CSKA Sofia Icon_minitimeLun Oct 03, 2011 8:56 pm

Svetkavitsa - CSKA Sofia , 2.10.2011

 CSKA Sofia 303851_268291379871117_238873496146239_887866_1067739387_n

 CSKA Sofia 314407_268291423204446_238873496146239_887867_675277977_n


_________________
 CSKA Sofia Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

 CSKA Sofia Empty
MesajSubiect: Re: CSKA Sofia    CSKA Sofia Icon_minitimeMar Oct 18, 2011 3:27 am

CSKA Sofia - Slavia Sofia , 15.10.2011

 CSKA Sofia 29946527435094259849423

 CSKA Sofia 30126827435124259846423

 CSKA Sofia 29826027435120926513423

 CSKA Sofia 7mdm6598


_________________
 CSKA Sofia Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

 CSKA Sofia Empty
MesajSubiect: Re: CSKA Sofia    CSKA Sofia Icon_minitimeDum Oct 30, 2011 12:40 am

CSKA Sofia – Levski Sofia , 28.10.2011

 CSKA Sofia Cska-choreo-1

 CSKA Sofia Cska-choreo-2

 CSKA Sofia Cska-choreo-3

 CSKA Sofia Cska-choreo-4

 CSKA Sofia Cska-pyro-1

 CSKA Sofia Cska-pyro-2

 CSKA Sofia Cska-pyro-4

 CSKA Sofia Cska-pyro-6

 CSKA Sofia Cska-ultras-4

 CSKA Sofia Cska-ultras-5

 CSKA Sofia Cska-ultras-6

_________________
 CSKA Sofia Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

 CSKA Sofia Empty
MesajSubiect: Re: CSKA Sofia    CSKA Sofia Icon_minitimeLun Noi 07, 2011 11:17 pm

Botev Vratza - CSKA Sofia , 6.11.2011

 CSKA Sofia 318672_284120991621489_238873496146239_942943_241706760_n

 CSKA Sofia 312705_289165467771493_138903956130979_1031259_788593049_n

 CSKA Sofia 295970_284121811621407_238873496146239_942953_1059735559_n

 CSKA Sofia 388085_284121874954734_238873496146239_942954_339529704_n

 CSKA Sofia 386190_284121734954748_238873496146239_942952_1646151738_n


_________________
 CSKA Sofia Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

 CSKA Sofia Empty
MesajSubiect: Re: CSKA Sofia    CSKA Sofia Icon_minitimeDum Noi 13, 2011 6:20 am

CSKA Sofia - Minyor Pernik , 12.11.2011




_________________
 CSKA Sofia Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

 CSKA Sofia Empty
MesajSubiect: Re: CSKA Sofia    CSKA Sofia Icon_minitimeLun Noi 21, 2011 2:08 am

Litex Lovech - CSKA Sofia , 20.11.2011

Primele imagini :

 CSKA Sofia 101357

 CSKA Sofia 101343

 CSKA Sofia 101349

 CSKA Sofia 101347




_________________
 CSKA Sofia Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

 CSKA Sofia Empty
MesajSubiect: Re: CSKA Sofia    CSKA Sofia Icon_minitimeLun Noi 21, 2011 10:52 pm

Tot de la acest meci:

 CSKA Sofia 01

 CSKA Sofia 04~0

 CSKA Sofia 03

 CSKA Sofia 02~0

 CSKA Sofia 386539_291896067510648_238873496146239_965919_743074370_n

 CSKA Sofia 375787_291898484177073_238873496146239_965946_454011268_n

 CSKA Sofia 373963_291896300843958_238873496146239_965925_905671943_n

 CSKA Sofia 311068_291898630843725_238873496146239_965949_1651988054_n

_________________
 CSKA Sofia Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

 CSKA Sofia Empty
MesajSubiect: Re: CSKA Sofia    CSKA Sofia Icon_minitimeMier Noi 30, 2011 1:02 am

CSKA Sofia - Ludogorets , 28.11.2011

 CSKA Sofia IMG_2157%20copy

 CSKA Sofia IMG_2151%20copy

 CSKA Sofia IMG_2083%20copy

 CSKA Sofia IMG_1967%20copy

 CSKA Sofia IMG_2154%20copy

 CSKA Sofia IMG_2165%20copy


_________________
 CSKA Sofia Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

 CSKA Sofia Empty
MesajSubiect: Re: CSKA Sofia    CSKA Sofia Icon_minitimeDum Dec 04, 2011 6:19 am

CSKA Sofia - Spartak Pleven , 3.12.2011

 CSKA Sofia 60044236

 CSKA Sofia 60445850g

 CSKA Sofia 72642881

 CSKA Sofia 53007351

 CSKA Sofia 32223589

 CSKA Sofia 68040827

 CSKA Sofia 91703072

 CSKA Sofia 25217460



_________________
 CSKA Sofia Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
Continut sponsorizat




 CSKA Sofia Empty
MesajSubiect: Re: CSKA Sofia    CSKA Sofia Icon_minitime

Sus In jos
 

CSKA Sofia

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Discutii&Imagini :: Multimedia Ultras :: Bulgaria-
Peluza Sud Sibiu

Forumgratuit.ro | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Discuții recente