PortalAcasaCautareGalerieCalendarFAQMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi
 

 Universidad de Chile

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Universidad de Chile Empty
MesajSubiect: Universidad de Chile   Universidad de Chile Icon_minitimeJoi Oct 27, 2011 9:13 pm

Posteaza aici imagini si videoclipuri cu Universidad de Chile.

Universidad de Chile 2Q== UNIVERSIDAD DE CHILE (CHILE)

_________________
Universidad de Chile Frcalcioultras21


Ultima editare efectuata de catre JusticeForPoli in Dum Feb 05, 2012 6:42 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Universidad de Chile Empty
MesajSubiect: Re: Universidad de Chile   Universidad de Chile Icon_minitimeJoi Oct 27, 2011 9:15 pm

Universidad de Chile - Flamengo , 26.10.2011

Universidad de Chile PdrU5

Universidad de Chile Q9B6S

Universidad de Chile Ebzsk

Universidad de Chile UPXku

Universidad de Chile My8Vk

Universidad de Chile BDFXj

Universidad de Chile AukTd

Universidad de Chile 9adk4






_________________
Universidad de Chile Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Universidad de Chile Empty
MesajSubiect: Re: Universidad de Chile   Universidad de Chile Icon_minitimeLun Oct 31, 2011 9:50 pm

Colo Colo- Universidad de Chile , 30.10.2011

Universidad de Chile Clasico21

Universidad de Chile Clasico09

Universidad de Chile Clasico22

Universidad de Chile Clasico05

Universidad de Chile Clasico36




_________________
Universidad de Chile Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Universidad de Chile Empty
MesajSubiect: Re: Universidad de Chile   Universidad de Chile Icon_minitimeSam Noi 19, 2011 6:36 am

Universidad De Chile- Arsenal De Sarandi , 17.11.2011

Universidad de Chile Img_8246

Universidad de Chile Img_8250

Universidad de Chile Img_8257

Universidad de Chile Img_8264

Universidad de Chile Img_8234









_________________
Universidad de Chile Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Universidad de Chile Empty
MesajSubiect: Re: Universidad de Chile   Universidad de Chile Icon_minitimeMar Noi 22, 2011 11:39 pm

Universidad de Chile - Universidad Catolica , 20.11.2011




_________________
Universidad de Chile Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
Drucker
Moderator - Sectiunea Poli Timisoara
Drucker

masculin
Mesaje : 522
Data de inscriere : 13/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Timisoara

Universidad de Chile Empty
MesajSubiect: Re: Universidad de Chile   Universidad de Chile Icon_minitimeMar Dec 20, 2011 12:39 am

Universidad Catolica - Universidad De Chile

Universidad de Chile Img_1518


_________________
Universidad de Chile Justice_For_Poli Universidad de Chile Druckeria2
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Universidad de Chile Empty
MesajSubiect: Re: Universidad de Chile   Universidad de Chile Icon_minitimeVin Dec 30, 2011 11:31 pm

Universidad de Chile - Cobreloa , 29.12.2011






_________________
Universidad de Chile Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Universidad de Chile Empty
MesajSubiect: Re: Universidad de Chile   Universidad de Chile Icon_minitimeSam Dec 31, 2011 8:13 pm

UPDATE:

Universidad de Chile Img_1926

Universidad de Chile Img_1935


_________________
Universidad de Chile Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Universidad de Chile Empty
MesajSubiect: Re: Universidad de Chile   Universidad de Chile Icon_minitimeVin Feb 03, 2012 10:28 pm

Universidad de Chile - Colo Colo , 31.012.12

Universidad de Chile Img_6416

Universidad de Chile Img_6324

Universidad de Chile Img_6255




_________________
Universidad de Chile Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
Fredy
Site Admin
Fredy

masculin
Mesaje : 562
Data de inscriere : 18/04/2011
Localizare : Craiova

Universidad de Chile Empty
MesajSubiect: Re: Universidad de Chile   Universidad de Chile Icon_minitimeDum Feb 05, 2012 10:51 pm

Universidad de Chile 2m5cl7k

Universidad de Chile 2ngu2p2

Universidad de Chile 2podtkw

Universidad de Chile 4ngty

Universidad de Chile 13ytj7

Universidad de Chile 15ezuw6

Universidad de Chile 23s9768

Universidad de Chile 90pu11

Universidad de Chile 55204372

Universidad de Chile A4bzeu

Universidad de Chile Au2c

Universidad de Chile Iem4uv

Universidad de Chile Kowcj

_________________
Universidad de Chile Bpra
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.ultras-world.net/
Fredy
Site Admin
Fredy

masculin
Mesaje : 562
Data de inscriere : 18/04/2011
Localizare : Craiova

Universidad de Chile Empty
MesajSubiect: Re: Universidad de Chile   Universidad de Chile Icon_minitimeMier Feb 08, 2012 12:17 am

C.D. La Serena -Universidad de Chile 04.02.2012

Universidad de Chile 94645781

Universidad de Chile 27332348

Universidad de Chile 30863667

Universidad de Chile 56671243

Universidad de Chile 69145071

_________________
Universidad de Chile Bpra
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.ultras-world.net/
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Universidad de Chile Empty
MesajSubiect: Re: Universidad de Chile   Universidad de Chile Icon_minitimeDum Feb 12, 2012 6:22 am

Universidad De Chile- Deportes Iquique , 11.02.2012

Universidad de Chile Img_3461

Universidad de Chile Bengala_portada1


_________________
Universidad de Chile Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Universidad de Chile Empty
MesajSubiect: Re: Universidad de Chile   Universidad de Chile Icon_minitimeJoi Apr 05, 2012 10:10 pm

Godoy Cruz - Universidad de Chile , 4.04.2012

Universidad de Chile DLKh1

Universidad de Chile LivjD

Universidad de Chile Gv7Iw



_________________
Universidad de Chile Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Universidad de Chile Empty
MesajSubiect: Re: Universidad de Chile   Universidad de Chile Icon_minitimeVin Apr 06, 2012 4:46 pm

Video de la acest meci:




_________________
Universidad de Chile Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Universidad de Chile Empty
MesajSubiect: Re: Universidad de Chile   Universidad de Chile Icon_minitimeVin Mai 25, 2012 10:12 pm

Universidad de Chile - Libertad , 24.05.2012




_________________
Universidad de Chile Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Universidad de Chile Empty
MesajSubiect: Re: Universidad de Chile   Universidad de Chile Icon_minitimeSam Mai 26, 2012 8:11 pm

UPDATE:

Universidad de Chile Img_8836

Universidad de Chile Img_8838

Universidad de Chile Img_8841


_________________
Universidad de Chile Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Universidad de Chile Empty
MesajSubiect: Re: Universidad de Chile   Universidad de Chile Icon_minitimeSam Iun 23, 2012 1:51 am

Universidad De Chile - Boca Juniors , 22.06.2012






_________________
Universidad de Chile Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Universidad de Chile Empty
MesajSubiect: Re: Universidad de Chile   Universidad de Chile Icon_minitimeJoi Iun 28, 2012 5:52 pm

UPDATE:

Universidad de Chile Img_0694

Universidad de Chile Img_0695

Universidad de Chile Img_0699


_________________
Universidad de Chile Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Universidad de Chile Empty
MesajSubiect: Re: Universidad de Chile   Universidad de Chile Icon_minitimeMier Iul 04, 2012 9:48 pm

Universidad de Chile - Colo Colo , 24.06.2012

Universidad de Chile Img_9295

Universidad de Chile Img_1361

Universidad de Chile Img_9300


_________________
Universidad de Chile Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Universidad de Chile Empty
MesajSubiect: Re: Universidad de Chile   Universidad de Chile Icon_minitimeMier Iul 04, 2012 9:49 pm

O'Higgins - Universidad de Chile , 28.06.2012

Universidad de Chile Img_1694


_________________
Universidad de Chile Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Universidad de Chile Empty
MesajSubiect: Re: Universidad de Chile   Universidad de Chile Icon_minitimeMier Iul 04, 2012 9:50 pm

Universidad De Chile - O'Higgins , 2.07.2012

Universidad de Chile Img_9794

Universidad de Chile Img_10347

Universidad de Chile Img_10340




_________________
Universidad de Chile Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Universidad de Chile Empty
MesajSubiect: Re: Universidad de Chile   Universidad de Chile Icon_minitimeSam Noi 03, 2012 1:53 am

Colo Colo - Universidad de Chile , 21.10.2012

Universidad de Chile Img_2240


_________________
Universidad de Chile Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
JusticeForPoli
Site Admin
JusticeForPoli

masculin
Mesaje : 11269
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Universidad de Chile Empty
MesajSubiect: Re: Universidad de Chile   Universidad de Chile Icon_minitimeSam Noi 03, 2012 1:58 am

Universidad de Chile - Sao Paulo , 1.11.2012




_________________
Universidad de Chile Frcalcioultras21
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ultras-world.forumz.ro
Continut sponsorizat




Universidad de Chile Empty
MesajSubiect: Re: Universidad de Chile   Universidad de Chile Icon_minitime

Sus In jos
 

Universidad de Chile

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Discutii&Imagini :: Multimedia Ultras :: Chile-
Peluza Sud Sibiu

Forumgratuit.ro | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Discuții recente